logo

Şefaatli'ye Hoşgeldiniz.
Tarih: 08-17-2017
Saat: 20:40

Rss
Site Map Contacts anasayfa
Anasayfa » Haber » Tayfun Talipoğlu Yozgat’ta
Reklam
yazarYazar: Umut | tarihTarih: 20 Mayıs 2011 / 23:59 | etiketEtiketler: , , , ,

Gazeteci Tayfun Talipoğlu’nun sunduğu ve TV 8’de canlı olarak yayınlanan “Seçim Kervanı”nın bu günkü durağı, Yozgat oldu. Yozgat Cumhuriyet alanında gerçekleştirilen yayını yağmura rağmen çok sayıda vatandaş da izledi.

Cumhuriyet Meydanı’na kurulan platformdan canlı olarak yayınlanan ve yaklaşık 1,5 saat süren programda sırasıyla, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat birinci sıra milletvekili adayı Mehmet Ekici, CHP Yozgat birinci sıra adayı Ali Ayık ve AK Parti Grup Başkanvekili ve Yozgat birinci sıra adayı Bekir Bozdağ, Tayfun Talipoğlu’nun yanısıra yerel basın mensuplarının da sorularını yanıtlarken önemli açıklamalarda bulundular..

Programda, HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı ve birinci sıra milletvekili adayı Kâzım Arslan ile yapılan bir röportaja da yer verildi.

Seçim Kervanı tırında konuk edilen gazeteciler, adaylara Yozgat’ta seçim döneminde gündeme gelen ve kamuoyunda açıklama getirilmesi beklenen bazı siyasî ve ekonomik konulara dair sorular yönelttiler.

rogramda Mehmet Ekici, hükümeti, Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası’nın her fırsatta dile getirdiği ve seçim döneminde yerel basının da üzerinde durduğu Hayvancılık Organize Sanayi Bölgesi Projesi’ne destek vermemekle suçladı. AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ ise, bu projenin aslında kendilerine ait bir proje olduğunu belirterek, “Kendi projemize destek vermememiz mümkün olabilir mi?” diye sorarak, açıklamalarda bulundu.

Bir soru üzerine Ak Parti grup başkan vekili Bozdağ, Et ve Balık Kurumu’na devredilen entegre tesislerde çalışan işçilerin mağdur edilmeyeceklerini de tekrarladı.
CHP Yozgat birinci sıra milletvekili adayı Ali Ayık ise, Yozgat çiftçisinin tarım ve hayvancılık alanındaki sıkıntılarını dile getirdi.

TV 8’de Yozgat Cumhuriyet Meydanı’ndan canlı olarak yayınlanan Seçim Kervanı programını Yozgat ilgisinden Dolayı kutluyoruz.

Hiç yorum yapılmamış!

YORUM YAP

İsim:
Email:
Site:
Yorum: